ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  

"ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ БЕЗДОМНИХ ТА БЕЗПРИТУЛЬНИХ"      

       


Про Центр

 

Заснована 15 квітня 2008 року громадська організація "Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних" є добровільною, некомерційною організацією, яка створена з метою надання допомоги бездомним та безпритульним громадянам, які опинилися в складній життєвій ситуації, а також особам, які звільнилися з місць позбавлення волі.

Розпочав же свою діяльність "Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних" 19 грудня 2009.


Директор центру - Романов Микола Миколайович.


Чим ми займаємося?

Наш Центр веде свою діяльність в таких напрямках:

- надання соціально-побутових  послуг бездомним особам (ночівля, душ, прання, забезпечення засобами гігієни, одягом та взуттям);

- допомога в відновленні документів, оформлення тимчасової реєстрації, групи інвалідності, пенсії підопічним нашого Центру;

-надання консультативної допомоги;

-відновлення соціально-корисних і родинних зв'язків;

-забезпечення матеріальною допомогою в натуральному вигляді (одяг, взуття, товари першої необхідності, гаряче харчування);

-сприяння в працевлаштуванні;

-напрям в установи охорони здоров'я;

-організація соціально-побутової та трудової адаптації;

-розробка проектів, спрямованих на поліпшення соціальної ситуації як в області, так і в державі вцілому.

-ряд інших заходів мета яких покращити ситуацію клієнта.


В процесі нашої роботи ми загострюємо увагу суспільства щодо необхідності виключення стереотипів та негативного ставлення в суспільстві до проблем бездомних людей.


Окрім бездомних осіб наша організація допомагає соціально-незахищенним категоріям населення, в т.ч. малозабезпеченим сім'ям різними видами допомог: продуктами харчуваня, одягом, меблями та в вирішенні інших соціальних проблем.


Також під час здійснення нашої діяльності ми не забуваємо й про безпритульних тварин і на волонтерськіх засадах допомогаємо в облаштуванні для безпритульних собак будок, лікуванні та пошуку людей, які готові взяти до себе додому  пухнастих друзів.

 

Які умови в Центрі?

Приміщення центру загальною площею 220 кв.м. Центр розрахований на 22 місця нічного перебування чоловіків і жінок, позбавлених постійного місця проживання, які потребують соціального захисту, соціальної адаптації та реінтеграції в суспільстві, а також осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

У приміщенні центру встановлено автономне газове обладнання, працює опалювальна система, центр забезпечений гарячою і холодною водою. У закладі є 3 спальні, кухня, їдальня, туалетні та душові кімнати, підсобні приміщення.

Приміщення забезпечені меблями та всім необхідним обладнанням для повноцінного проживання людини.

 

Які умови прийняття в Центр?

Для отримання соціальних послуг особа повинна звернутися в Центр особисто.

Підставою для розміщення в Центрі є наявність вільних місць та медичної довідки про відсутність  інфекційних, запальних, хронічних та інших хвороб. У разі не надання відповідних медичних довідок із заключними висновками лікарів (флюорографії, довідки шкірно-венерологічного диспансеру) Центр не бере під опіку таку особу.

На медичне обстеження направляються всі бездомні особи, які звертаються до центру.


Протипоказаннями для прийняття до Центру є стан гострого алкогольного та/або наркотичного сп'яніння, а також наявні ознаки гострого захворювання.


Як довго проживають бездомні в Центрі?

Термін перебування бездомного у Центрі варіюється від кількох тижнів до півроку, залежно від видів послуг, що надаються  та строків виконання реінтеграційних заходів. Де нас знайти?

14000,мЧернігів,вул.Святомиколаївська33.

Телефони:

(0462) 930-036;

(0462) 938-306

Сайт:http://bezdoma.nethouse.ua/

Email: bezdoma_cn@bigmir.net

Дуже дякуємо кожному, хто нам допомагає!Схема, де ми знаходимося та як до нас можна доїхати.