ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  

"ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ БЕЗДОМНИХ ТА БЕЗПРИТУЛЬНИХ"      

       


Новини Центру

Підписатися на RSS

11 грудня, напередодні Дня благодійництва, в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. Галагана відбулась урочиста церемонія нагородження кращих меценатів року.

Дипломантів конкурсу привітав та вручив нагороди перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич. Він високо оцінив діяльність усіх без винятку благодійників.

— Не такий важливий розмір допомоги, яку Ви надаєте, — можливості у кожного різні. Набагато вагомішими є ваша підтримка, надія та відчуття потрібності, що ви з душею несете людям. Щиро вам дякую за це, — зазначив у своєму вітальному слові Леонід Сахневич.

Заступник голови обласної ради Валентин Мельничук також подякував доброчинцям за їх діяльність та висловив найкращі побажання на їх адресу.

Цього року вручено 65 відзнак у семи номінаціях.


Директор "Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та Безпритульний" Романов Микола Миколайович був нагороджений дипломом у категорії «Благодійник року - приватна особа».


І хоча нагороди одержали далеко не всі, хто ділом, добрим словом чи коштами підтримує нужденних, цей проект — визнання суттєвого внеску доброчинців у захист, збереження і розвиток нашої держави.

Конкурс проводився увосьме. І вже не перший рік найчисленнішою стала номінація «Благодійник року — кращий волонтер». А це означає, що не вичерпується на Чернігівщині криниця доброти, співчуття, патріотизму.

Особливо відрадним є і той факт, що збільшується число нагороджених у номінації «Благодійник року — початківець». Тобто все більше людей долучаються до добродійної діяльності, ширшає коло тих, хто за покликом серця безкорисливо допомагає людям. І це ще одне підтвердження того, що у древньому Сіверському краї живуть сильні люди, які єднаються у горі та радості, а в лиху годину підставляють один одному дружнє плече.

В статті використані матеріали з офіційного сайту Чернігівської обласної державної адміністрації:

Благодійник-2015

25 листопада студенти-юристи Чернігівського національного технологічного університету забезпечили правовою та художньою літературою, зимовим одягом та побутовою технікою підопічних нашого Центру
ЧНТУ своєю місією бачить не тільки навчання і виховання нового покоління студентів, а і допомогу, підтримку людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Одним із чергових кроків стало відвідування студентами та викладачами юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних.

Директор центру Романов М.М. подякував дітям за небайдужість та за вчасно надану допомогу, зауважив, що саме на правосвідомості таких людей повинна будуватися соціальна демократична правова держава.

Представники ЧНТУ та керівництво центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних обговорили подальші кроки їх співпраці, а також необхідність створення безбар’єрного суспільства.

Дякуємо за надану допомогу, небайдужість до проблем тих, хто не має засобів до існування, даху над головою, кому найскладніше в теперішній час.

 http://www.stu.cn.ua/news_view/1869/

24 ноября  волонтеры Настя, и ее подруга  помогли нашему Центру продуками питания (крупы, макаронные изделия,  чай, подсолнечное масло, сахар, соус, лук, консервы). 

Общаясь с директором центра они рассказали, что недавно  встретили на улице бездомного, пройти мимо которого не смогли. В процессе оказания  помощи они узнали тяжелую судьбу бездомных людей, как им самим нелегко справиться с проблемой. В дальнейшем ознакамливаясь с проблемой они узнали о нашем Центре и решили помочь другим бездомным, которым очень трудно сейчас.

Директор центра Романов Николай Николаевич рассказал волонтерам историю Центра, о жизни в Центре, о людях, которые находятся в центре и поблагодарил за необходимую помощь.


Огромное спасибо за помощь! Ваша помощь очень нужна и важна для наших подопечных!18 листопада 2015 року до Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних  було здійснено виїзд мобільного пункту консультування громадян та прийому документів Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) в особі директора Чернігівського місцевого центру з надання БВПД  Володимира Бобруйка та начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Юлії Бойко.
Виїзд мобільного пункту був здійснений як результат домовленості з директором Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних Миколою Романовим.

Консультування проводилось в приміщенні Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних з питань отримання роз'яснень щодо порядку працевлаштування іноземців, поновлення правовстановлюючих документів.
Відвідувачам були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень
до рішення міської ради від 26 грудня 2014 року “Про Програму підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2015 рік”» від  7 жовтня 2015 року громадській організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» на капітальний ремонт, реконструкцію та реставрацію приміщення виділено  315 000 грн. 

Ремонт приміщення дасть можливість створити комфортні умови як для підопічних Центру, так і для персоналу, особливо в осінньо-зимовий період.

Після ремонту буде розміщено фото звіт про процес самого ремонту.

5 листопада 2015 року відбулась робоча зустріч директора Чернігівського місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Володимира Бобруйка та начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олени Михайленко з директором Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних Миколою Романовим.
  Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу, звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічі є домовленість з директором Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних Миколою Романовим про співпрацю, організацію виїзного (мобільного) пункту консультування громадян, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
По завершенню робочої зустрічі для осіб, які звертаються за допомогою до Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних, були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги


Сейчас в нашем приюте живет Олег. У него нет дома, работы и здоровья. Полученная  черепно-мозговая травма усложнила Олегу возможность самообслуживаться. После выписки с больницы ему некуда было идти, а для устройства в пансионат необходимы документы, но они утеряны. Наш Центр решил помочь Олегу в его крайне сложной ситуации. 

С помощью специалистов Центра и работников миграционной службы был восстановлен утеряный паспорт.  Уже назначена дата прохождения комиссии (МСЭК) для установления группы инвалидности, получив которую будут оформляться документы для устройства Олега в гериатрический пансионат.


Чудесные, маленькие защитники ищут дом! Милые малыши принесут в Ваш дом море улыбок и позитива и защиту!

Если Вы заинтересовались и готовы взять к себе питомца , то обращайтесь по тел:

- (0462) 938-306

Или 612-002 - Зоошанс

 

Чудесные, маленькие и очень нежные малыши(2 девочки и один мальчик - 1,5 мес.) ищут дом! Безумно ласковые создания, очень ласковые, игривые, умные и нежные. Принесут в Ваш дом море улыбок и позитива!

Звоните:  (0462) 93-83-06, (0462) 93-83-06.

Пропонуємо вам до перегляду сюжет Громадського телебачення щодо проекту "Прозоре бюджетне фінансування громадських організацій Чернігова – шлях до посилення їх спроможності". В даному сюжеті можна ознайомитися з різними думками щодо цього проекту, в тому числі інтерв'ю з директором Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульнихМиколою Миколайовичем Романовим.


Короткий опис проекту:


У Чернігові розпочинає свою роботу проект з прозорості фінансування громадських організацій. Його метою є створення бази для проведення фінансування громадських організацій на конкурсній основі. Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень та «Громадського телебачення: Чернігів» анонсували старт проекту «Прозоре бюджетне фінансування громадських організацій Чернігова – шлях до посилення їх спроможності»

Цей проект "Прозоре бюджетне фінансування громадських організацій Чернігова – шлях до посилення їх спроможності" реалізується в рамках ініціативи “Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!”, що виконується Одеською обласною організацією “Комітету виборців України”, Фундації «Відкрите суспільство» та громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

У Чернігові розпочинає свою роботу проект з прозорості фінансування громадських організацій. Його метою є створення бази для проведення фінансування громадських організацій на конкурсній основі.

Цей проект "Прозоре бюджетне фінансування громадських організацій Чернігова – шлях до посилення їх спроможності" реалізується в рамках ініціативи “Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!”, що виконується Одеською обласною організацією “Комітету виборців України”, Фундації «Відкрите суспільство» та громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.